Viessmann Servis İzmir


Viessmann Servis İzmir

Ülkemizde artık çevreyi daha az kirleten ısınma şekli olan doğalgaz tercih ediliyor. Ev ve iş yerlerinde en çok tercih edilen kombi Viessmann kombiler tercih ediliyor. Bu kombiler sizlere güvenilir bir kullanım sunuyor. Kullanımı kolay ve çok bakım gerektirmiyorlar. Bu nedenle çok tercih ediliyor. Doğalgaz kokusuz olması nedeni kaçaklar fark edilmiyor. Diğer kalitesiz kombiler tercih ederek yaşamınızı tehlikeye atmayın. Sizlerde viessmann kombileri tercih ederek konforun tadını çıkarın.

Viessmann tüm ürünleri ile kaliteyi sizlerle buluşturuyor. Uygun fiyat ve kolay kullanımı ile sizleri her yönden memnun ediyor. Elektrikli aletler bazen hatalı olabiliyorlar. Böyle durumlarda sizlere sorun çıkarıyorlar. Her markada mutlaka olmuştur böyle şeyler. Ancak Viessmann özel servisleri ile sizler için bu sorunları yok ediyor. Tecrübeli ve işinin uzmanı özel ekipleri ile sorunlarınızı tespit ediyor ve sorunuzu çözüyorlar.

Viessmann tüm ürünlerinde bu durumu en aza indirgese de bu sorunlar kullanıcı kaynaklıda olabiliyor. Viessmann servis İzmir olarak sizlere her türlü sorunlarda yardımcı oluyoruz. Sorunlarınızı kolaylıkla gideriyor ve ürününüzü teslim ediyoruz. Özel servisimizin her zaman üstün hizmet ile kaliteyi ve rahatı sizlerle buluşturuyorlar. Kombiniz bir anda ısıtmadı mı arıza mı veriyor? Hemen Viessmann servis İzmir’i arayarak bizlere ulaşın. Deneyimli ve uzman ekiplerimiz ile sizlere özel hizmet sunalım. Numaramız 444 78 56’dır. Bu numarayı arayın ve sorunlarınızı hemen çözüme kavuşturalım.

 
 

2 Comments

  1. Asiye

    İzmir Bayraklı’da oturuyorum. Kombim normal çalışıyor basıncı falan kontrol ettim normal ama petekler bir türlü istediğim sıcaklığı sağlamıyor. Bu konuda yapmam gereken herhangi bir işlem var mı? Bir de akşam 8’den sonra servis hizmetiniz var mı? Teşekkürler.

    • admin

      Merhaba Asiye hanım, kombiler komplike cihazlar olduğu için sorununuzun çözümü için ekiplerimizin gelip cihazınızı kontrol etmesi gerekmektedir. Evet 8’den sonra hizmet vermekteyiz. Bunun için servis kaydı oluştururken istediğiniz saati belirtmeniz yeterli olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir